Papir za ploter za vse vrste tiska

Nudimo Vam širok nabor visokokakovostnih papirjev za ploter, s katerimi bo Vaše delo potekalo nemoteno in ekonomično. Končni izdelek bo izpolnjeval vse Vaše zahteve in zahteve Vaših strank. Izbirate lahko med navadnim, premazanim, premazanim mat, Instant dry satin ter Instant dry glossy ploter papirjem, odvisno od potreb podjetja in strank. Vsaka vrsta ploter papirja ima svoje unikatne prednosti in je namenjena določeni vrsti tiska. Nudimo paprije v roli različnih velikosti, gostote, namembnosti in uporabe.

Preverite našo ponudbo paprijev za ploter in nas v primeru negotovosti pokličite, z veseljem Vam svetujemo.

Ponudba Canon papirja v roli

IJM260 Photo Paper GLOSS

Visokokakovosten, hitro sušeči sijajni foto papir, ki zagotavlja živahne barve in odlično barvno gostoto. Na voljo je v zvitkih različnih velikosti (24″, 36″ in 42″) in je primeren za tiskanje tabel, plakatov, fotografij ter POS materialov.

Združljiv z vsemi širokoformatnimi tiskalniki, je ta papir zasnovan za optimalno absorpcijo črnila brez zvijanja, omogoča laminiranje in je primeren tudi za kratkoročne zunanje oznake ob ustrezni zaščiti.

IJM260 Photo Paper SATIN

Lahek, vsestranski foto papir s satenskim zaključkom, združljiv z vsemi širokoformatnimi tiskalniki. Idealen za tiskanje tabel, fotografij, plakatov in POS materialov.

Z visokoneprosojno podlago, PE-premazom in večslojnim nanosom zagotavlja odlično absorpcijo črnila brez zvijanja. Primeren je za laminiranje, kar omogoča uporabo tudi za kratkoročne zunanje oznake.

IJM123 Premium FSC

Canon IJM123 je visokokakovosten premazan papir, ki zagotavlja žive barve, odličen kontrast in izjemno ostrino črt. Posebej priporočljiv je za enobarvne in barvne predstavitvene risbe, CAD načrte, 3D-CAD in GIS aplikacije.

Papir je gladek, stabilen in omogoča natančen nadzor črnila, kar ga naredi popolnega za tisk z zmerno količino črnila. Prav tako je primeren za ročno risanje in zagotavlja profesionalne rezultate pri delovnih ali predstavitvenih risbah.

1569B Standard PEFC

Ta papir je zasnovan za CAD in GIS okolja ter omogoča hitro sušenje in optimalno produktivnost. Ekonomična izbira za vsakodnevno enobarvno risanje in zapolnjevanje površin.

Za najboljše rezultate hranite papir pri 23 °C in 50 % relativne vlažnosti v originalni embalaži do uporabe. Ustrezna prilagoditev sobnim razmeram preprečuje težave z vlago, kot so podaljšano sušenje črnila ali slabši oprijem laminata. Embalaža dodatno ščiti papir pred vlago in sončno svetlobo.

Se zanimate za izdelek?

Pišite nam in z veseljem bomo odgovorili na vaše povpraševanje in vam pripravili konkurenčno ponudbo.

Prodaja

Jani Giacomelli
GSM: 040 638 061
TEL: 01 7216 794
janez.giacomelli@fiteh.si

Servis

TEL: 01 7216 794
servis@fiteh.si